הסרת שיער בלייזר לגברים- מחירים

תוכן עניינים

הסרת שיער בלייזר לגברים- מחירים

הסרת שיער בלייזר הפכה לאחת התופעות הנפוצות ביותר בשנים האחרונות גם בקרב גברים. יותר ויותר גברים מחליטים לבצע הסרת שיער בלייזר באזורים שונים בגופם. מדוע גברים מסירים שיער בלייזר ומה המחירים? על כך במאמר הבא. 

 

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים- האם יש הגבלה על אזורים?

התשובה היא לא, אין הגבלה על אזורים מסוימים לגברים. גברים יכולים להסיר שיער בלייזר בכל אזור שיחפצו להסיר בו את השיער. אך חשוב להבין כי הסרת שיער בלייזר מתבססת על הניגוד בין צבע השיער לצבע העור. עם יש אזור עם שערות בהירות מידי, לא תוכלו להסיר באזור זה את השיער בלייזר. קיימים אזורים נפוצים ביותר שבהם גברים מסירים שיער בלייזר-

  • גב- גברים שיש להם שיעור יתר בגב בדרך כלל מבצעים הסרת שיער בלייזר באזור זה. 
  • חזה ובטן- גם באזור זה יש גברים רבים שסובלים משיעור יתר. בעקבות כך הגברים מבצעים הסרת שיער באזור זה. 
  • כתפיים- כמו אזור הגב ואזור החזה, כך היחס זהה לאזור הכתפיים. הסיבה לכך היא שאזורים אלה חלקים אצל מרבית הגברים, וכאשר יש שם שערות, גברים רבים מעוניינים להסיר אותן. 

יש לקחת בחשבון שיש אזורים רבים נוספים שניתן לבצע בהם הסרת שיער בלייזר. בגוף תוכלו להסיר שיער ברגליים, ידיים, עורף, לסת, מצח, לחיים, מפשעות, ישבן ועוד. בפנים תוכלו להסיר שיער בצוואר, בשפם, באוזניים, בגבות, בסנטר, בפאות ועוד. 

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים- מדוע?

פגיעה בביטחון העצמי– ישנם אזורים שאצל מרבית הגברים הם אזורים חלקים כמו אזור הגב והכתפיים. גברים שסובלים משיעור יתר באזורים אלה, בדרך כלל מרגישים חוסר ביטחון לגבי זה. בדרך כלל הדבר מוביל לכך שהגברים מנסים להצניע את השיער באזורים אלה, או נמנעים ממפגשים חברתיים בהם יהיו חשופים. אם אתם מרגישים חסרי ביטחון כתוצאה משיער הגוף שלכם, יש פתרון פשוט והוא להסירו על ידי מספר טיפולים שייתנו לכם שקט נפשי. 

זמן- מי שמסיר את שיער גופו יודע שהדבר לוקח זמן רב. גם יש צורך להצטייד בציוד המתאים כמו רצועות שעווה, שעווה, סכיני גילוח ועוד וגם לשבת ולהסיר את שיער הגוף. כמו כן, כאשר מסירים שיער בשעווה או בגילוח יש לתחזק את האזורים המטופלים באופן קבוע. על מנת לחסוך בזמן, תוכלו להסיר את שיער גופכם בלייזר. להגיע לטיפול אחת לחודש-חודשיים ואף יותר ולהנות מאזור חלק ונעים. 

מגע נעים- הסרת השיער בלייזר מעניקה לגופכם מגע נעים באזורים המטופלים, שנשמר לאורך זמן. 

 

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים- האם ניתן לבצע דילול של השיער?

התשובה היא כן. התהליך של הסרת השיער בלייזר כולל בתוכו מספר טיפולים. כאשר תרצו להסיר שיער בלייזר תאלצו קודם כל להגיע לפגישת היכרות וייעוץ. בפגישה זו רוצים להבין את מאפייני הגוף השונים, את הרצונות של המטופל ואת האזורים בהם רוצה לטפל. לאחר פגישת ההיכרות, מתאימים למטופל טיפול אישי הכולל מכשיר מתאים ומספר טיפולים נדרשים. במידה ותחברו בדילול השיער ולא בהסרתו, המטפלים יתאימו לכם מספר טיפולים על מנת שלא כל השיער באזור המטופל יושפע. בכל טיפול מושפעים זקיקי שערות אחרים ולכן כאשר מספר הטיפולים מופחת, לא כל זקיקי השערות ניזוקים. 

הסרת שיער בלייזר לגברים- מחירים

קיים מיתוס שגברים משלמים יותר על הסרת שיער בלייזר. אנחנו כאן כדי להגיד לכם שהמיתוס הזה הוא שקרי. למרות זאת, לא ניתן לתת תשובה חד משמעית בנוגע למחירים של הסרת שיער בלייזר לגברים. הסיבה לכך היא שהמחיר נקבע באופן אינדיבידואלי לכל בן אדם בהתאם לטיפול הנדרש וכל אזור מתומחר באופן שונה. כמו כן, המחיר יכול להשתנות בעקבות מספר הטיפולים הנדרשים להסרת השיער באזורים הרצויים. כאשר תרצו להתחיל להסיר את שיער גופכם בלייזר, תאלצו קודם כל להגיע לפגישת הכרות וייעוץ. הדבר הראשון שיקרה בפגישת ההכרות הוא שיסתכלו על שיער גופכם ויגידו לכם האם אתם מתאימים להסרת שיער בלייזר (הסרת שיער בלייזר לא מתאפשרת כאשר צבע העור כהה מידי או כאשר השיער בהיר מידי). במידה ותמצאו מתאימים להסרת שיער בלייזר, יתאימו לכם טיפול אישי שבו ייקבעו מספר הטיפולים הנדרש והמכשיר המתאים. הטיפול האישי ייקבע על פי מאפיינים שונים של הגוף והרצונות שלכם. לאחר שייקבע הטיפול המתאים ומספר הטיפולים הנדרש תקבלו הצעת מחיר. 

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הסרת שיער נשים

הסרת שיער נשים – מה הכי משתלם?

נשים בכל רחבי העולם מקדישות זמן באופן קבוע להסרת שיער גוף מיותר. אם נקדיש רגע למחשבה נגלה שאנחנו מבזבזות בכל שבוע לפחות שעתיים בהתעסקות עם

אולי יעניין אותכם לקרוא

הסרת שיער נשים

הסרת שיער נשים – מה הכי משתלם?

נשים בכל רחבי העולם מקדישות זמן באופן קבוע להסרת שיער גוף מיותר. אם נקדיש רגע למחשבה נגלה שאנחנו מבזבזות בכל שבוע לפחות שעתיים בהתעסקות עם