הסרת שיער בלייזר לגברים

תוכן עניינים

הסרת שיער בלייזר לגבריםהסרת שיער בלייזר לגברים

עם השנים, גברים רבים מחליטים לבצע הסרת שיער בלייזר באזורים שונים בגופם. גברים רבים המרגישים חסרי ביטחון בגופם בעקבות אזורים שעירים, מחליטים פשוט להסיר את השיער באזורים אלה ולהעלות את הביטחון העצמי. מה הסיבות לכך שגברים מסירים שיער בלייזר? מה האזורים הנפוצים ביותר? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

הסרת שיער בלייזר לגברים- מהי הסרת שיער בלייזר?

תחילה נסביר בדיוק מה היא הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בלייזר התפתחה בשנות ה60. המכשיר הראשון לא היה יעיל במיוחד, שכן הוא לא הצליח להסיר את שיער הגוף ובנוסף לכך, גרם לכוויות רבות ולתופעות לוואי שונות. עם התפתחות הטכנולוגיה במהלך השנים, הומצאו מכשירים שונים ויעילים מאוד המאפשרים את הסרת השיער באופן מיטבי. השיטה להסרת השיער בלייזר תפסה תאוצה והפכה לפופולרית מאוד. בעקבות כך, נשים וגברים רבים מסירים את שיער גופם בלייזר. כיצד זה עובד? הסרת השיער בלייזר מתבססת למעשה על הניגוד בין צבע העור לצבע השיער. ככל שצבע העור בהיר יותר וצבע השיער כהה יותר כך הטיפולים יעבדו באופן האפקטיבי ביותר. כמו כן, במידה והעור כהה מידי הוא חשוף יותר לכוויות מהמכשיר. המכשירים מודדים פרמטרים בעור ושולחים אנרגיית אור מיוחדת שנקלטת על ידי הפיגמנט בשערה. לאחר קליטת אנרגיית האור היא מומרת לאנרגיית חום. אנרגיית החום פוגעת בכלי הדם המזינים את זקיקי השערה ועל ידי כך זקיקי השערה מושמדים. חשוב לציין שהסרת שיער בלייזר אינה לצמיתות. במהלך השנים, מתרחשים כל מיני שינויים בגוף, ולכן לא ניתן להתחייב שצמיחת השיער לא תתחדש כתוצאה מכך. 

גברים ונשים שמעוניינים להתחיל בטיפולי הסרת שיער, צריכים קודם כל להגיע לפגישת הכרות. בפגישת ההכרות יבדקו האם אתם מתאימים לטיפולים ויתאימו לכם טיפול אישי. 

הסרת שיער בלייזר לגברים- באילו אזורים ניתן להסיר שיער בלייזר?

התשובה היא כל האזורים. אין שום הגבלה על האזורים בהם גברים יכולים להסיר את שיער גופם בשיטת הלייזר. ישנם אזורים בהם הסרת השיער בלייזר אצל גברים היא הנפוצה ביותר-

  • אזור הגב- בדרך כלל גברים מרגישים חוסר בטחון לגבי שיעור בגב. כמו כן, רבים לא אוהבים את התחושה. לכן, גברים רבים מבצעים הסרת שיער בלייזר באזור זה. 
  • חזה ובטן- גברים רבים אוהבים שיש להם שיער בחזה ובבטן. אך, כאשר אזורים אלה שעירים במיוחד, זה גורם לחוזר בטחון אצל גברים רבים. הרבה פעמים גם הנשים מעודדות את הגבר להפחית את השיער באזור החזה. 
  • כתפיים- כמו אזור הגב ואזור החזה, היחס זהה לשיער באזור הכתפיים. הסיבה לכך, היא שאצל מרבית הגברים, אזורים אלה חלקים, לכן, גברים שסובלים משיעור באזורים אלה מעוניינים להסיר את השיער. 

כפי שהזכרנו קודם, קיימים אזורים רבים נוספים שניתן לבצע בהם הסרת שיער בלייזר. בגוף תוכלו להסיר שיער ברגליים, ידיים, עורף, לסת, מצח, לחיים, מפשעות, ישבן ועוד. בפנים תוכלו להסיר שיער בצוואר, בשפם, באוזניים, בגבות, בסנטר, בפאות ועוד. 

 

הסרת שיער בלייזר לגברים- מה הסיבות לכך?

ישנן סיבות שונות לכך שגברים מחליטים להסיר את שיער גופם בלייזר-

פגיעה בביטחון העצמי– שיער גוף באזורים לא שגרתיים (גב, כתפיים וכו), או שיעור יתר בכלל הגוף גורם לגברים רבים לפגיעה בביטחון העצמי. הדבר גורם להימנעות ממפגשים בהם הגוף חשוף, הימנעות ממפגשים מיניים ועוד. כמו כן, הגברים מנסים להצניע את השיער באזורים אלה. אם אתם מרגישים חסרי ביטחון כתוצאה משיער הגוף שלכם, מומלץ פשוט להסירו על ידי מספר טיפולים שייתנו לכם שקט נפשי ובטחון עצמי גבוה.

זמן- גברים שמסירים את שיער גופם על ידי שיטות שונות מודעים לכך שהדבר לוקח זמן רב. בין אם אתם מסירים את שיער גופכם בגילוח ובין אם בשעווה, יש לתחזק את האזורים המטופלים ולטפח אותם. דבר שלוקח זמן רב. על מנת לחסוך בזמן, תוכלו להסיר את שיער גופכם בלייזר. כך תוכלו להגיע לטיפול אחת לחודש-חודשיים (ולעתים אף יותר) ולהנות מאזור חלק ונעים. 

מגע נעים- מי שהסיר את שיער גופו על ידי גילוח בטח יודע שהאזור בו הוסר השיער הופך למחוספס, קוצני ולא נעים למגע. קיימת האפשרות להסיר את שיער גופכם על ידי שעווה, אך הדבר לוקח זמן רב ויש לתחזק באופן קבוע את האזורים המטופלים. הסרת השיער בלייזר תעניק מגע נעים שנשמר לאורך זמן. 

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הסרת שיער נשים

הסרת שיער נשים – מה הכי משתלם?

נשים בכל רחבי העולם מקדישות זמן באופן קבוע להסרת שיער גוף מיותר. אם נקדיש רגע למחשבה נגלה שאנחנו מבזבזות בכל שבוע לפחות שעתיים בהתעסקות עם

אולי יעניין אותכם לקרוא

הסרת שיער נשים

הסרת שיער נשים – מה הכי משתלם?

נשים בכל רחבי העולם מקדישות זמן באופן קבוע להסרת שיער גוף מיותר. אם נקדיש רגע למחשבה נגלה שאנחנו מבזבזות בכל שבוע לפחות שעתיים בהתעסקות עם