הסרת שיער בלייזר לילדים

תוכן עניינים

הסרת שיער בלייזר לילדיםהסרת שיער בלייזר לילדים

בשנים האחרונות, ילדים רבים מפתחים מודעות למראה האסתטי שלהם בגילאים צעירים יותר מאשר בעבר. גוברת יותר ויותר המודעות של ילדים לשיער על גופם, לבעיות פיגמנטציה שונות, לשומות על הגוף ועוד. בעקבות כך, ילדים רבים מבקשים לבצע טיפולים שונים על מנת להרגיש בטוחים ולאהוב את המראה שלהם. 

 

האם זה אפשרי?

כפי שציינו, בשנים האחרונות. יותר ויותר ילדים מפתחים מודעות כבר בגילאים צעירים לשערות על גופם. בעקבות כך, הסרת שיער לילדים, הפכה לשכיחה יותר. ילדים צעירים ברחבי העולם מבצעים הסרת שיער בלייזר באזורים שונים בגוף. אך האם זה אפשרי? התשובה היא כן. לאחר מחקרים רפואיים הגיעו להחלטה שהסרת שיער בלייזר לילדים מתאפשרת כבר מגיל 6. כמובן שבשלבי הגדילה הילדים עדיין לא נמצאים באיזון הורמונלי, ולכן הצמיחה יכולה להתחדש בזמן מהיר יותר מאשר כאשר מבצעים את הסרת השיער בגילאים מאוחרים יותר. כמובן שהסרת שיער בלייזר לילדים מותנית באישורם של ההורים ולא יכולה להתבצע ללא אישור. 

כיצד זה מתבצע?

הסרת שיער בלייזר היא למעשה שיטה להסיר שיער מאזורים שונים בגוף לפרקי זמן ארוכים מאוד. קיימים מכשירים שונים המאפשרים הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בלייזר לילדים מתבצעת על ידי טכנולוגיה המותאמת לילדים. כיצד זה עובד? למעשה, המכשירים השונים מודדים פרמטרים שונים בעור ושולחים אנרגיית אור מיוחדת. אנרגיית האור נקלטת על ידי הפיגמנטים שנמצאים בשערה. לאחר קליטת אנרגיית האור בפיגמנט, היא מומרת מאנרגיית אור לאנרגיית חום. אנרגיית החום פוגעת בכלי הדם המזינים את זקיק השערה ועל ידי כך משמידה את הזקיק. כאשר מבצעים הסרת שיער בלייזר לילדים חשוב מאוד שהמטפלים והצוות הרפואי יהיו בעלי ניסיון וידעו לעבוד עם ילדים. 

חשוב להבין שהסרת השיער בלייזר מתבססת על הניגוד בין צבע השיער לצבע העור. לכן, אנשים וילדים בעלי שערות בהירות או אנשים בעלי צבע עור כהה מידי, לא יוכלו להסיר את השיער בלייזר ויצטרכו לעשות זאת על ידי שיטות אחרות. 

 

האם זה כואב?

בשנים האחרונות, עם התפתחות הטכנולוגיה מכשירי הסרת השיער בלייזר מעניקים חווית טיפול עם כאב מינימלי. כמובן שהכאב הוא אינדיבידואלי ועל כל בן אדם הטיפול ישפיע אחרת. אך הטכנולוגיה החדשה מבטיחה כאב מופחת מהטכנולוגיות הישנות. ישנם מכשירים רבים שמגיעים עם מערכות קירור משוכללות ומאפשרות צמצום של הכאב ללא שימוש בחומרים המאלחשים את האזור המטופל. במקרים של כאב ניתן לשלב משחת אלחוש בנוסף למערכת הקירור, אך במרבית המקרים אין צורך בכך. 

האם כדאי?

להסרת שיער בלייזר יש יתרונות רבים, אך כשזה נוגע לילדים יש הסתייגויות בנושא. כמובן שאף אחד לא מכיר את הילד שלכם יותר טוב מכם. מרבית ההורים, מנסים להסביר לילדים שלהם שקיימים דברים חשובים יותר מהמראה החיצוני. חשוב לקחת בחשבון, שאכן עדיף לחכות שהילד יהיה גדול יותר. גם מבחינת איכות הטיפול ושמירתו לאורך זמן. כפי שציינו קודם, כשהילד עודנו בשלבי הגדילה, הטיפול יכול להישמר לזמן קצר יותר. אך, ישנם מקרים בהם הילד יכול להיות מושפע מאוד מהמראה שלו ולהרגיש מתוסכל ומוטרד. לילדים רבים הדבר גורם לחוסר ביטוי במפגשים חברתיים ולחוסר ביטחון כלפי עצמם. אם אתם מרגישים שהסרת שיער בלייזר היא מה שתהפוך את הילד שלכם למקובל חברתית וזה הדבר שיגרום לו להרגיש טוב עם עצמו, כמובן שכדאי לעשות זאת. לפני כן יש להגיע לייעוץ ולוודא שהילד מתאים להסרת שיער בלייזר. 

בנוסף לביטחון עצמי, יש יתרונות נוספים להסרת שיער בלייזר. אחד היתרונות הוא מגע נעים. כאשר מסירים שיער עם גילוח לדוגמא, המגע הופך למחוספס באזורים השעירים. אך, כאשר מסירים את השיער בלייזר, העור נשאר חלק ונעים. ילדים נוגעים הרבה אחד בשני ובזכות הסרת השיער בלייזר הילדים לא יחששו ממגע של אדם אחר באזורים השעירים. יתרון נוסף הוא החסכון בזמן. כאשר מסירים שיער בשעווה או בגילוח יש לתחזק את הסרת השיער כל כמה זמן. בדרך כלל הילדים מבקשים מההורה לעשות זאת בשבילם או לקחת אותם לקוסמטיקאית. דבר כזה יכול לגזול הרבה זמן מיומו של ההורה. כאשר מסירים את השיער בלייזר, אין צורך לתחזק את הסרת השיער באופן קבוע. על ידי כך, ניתן לחסוך זמן רב של התעסקות בהסרת השיער. 

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הסרת שיער נשים

הסרת שיער נשים – מה הכי משתלם?

נשים בכל רחבי העולם מקדישות זמן באופן קבוע להסרת שיער גוף מיותר. אם נקדיש רגע למחשבה נגלה שאנחנו מבזבזות בכל שבוע לפחות שעתיים בהתעסקות עם

אולי יעניין אותכם לקרוא

הסרת שיער נשים

הסרת שיער נשים – מה הכי משתלם?

נשים בכל רחבי העולם מקדישות זמן באופן קבוע להסרת שיער גוף מיותר. אם נקדיש רגע למחשבה נגלה שאנחנו מבזבזות בכל שבוע לפחות שעתיים בהתעסקות עם