הסרת שיער לילדים – תוצאות טובות ללא כאבים

תוכן עניינים

הסרת שיער לילדיםכיום כאשר מודעות למראה החיצוני מתפתחת כבר בגיל צעיר, ילדים פונים אל הוריהם בבקשה לבצע טיפולי הסרת שיער. שיעור יתר אצל ילדים עלול להביא לפגיעה בתחושת הביטחון העצמי ולנידוי חברתי. כהורים נסביר לילדים שהמראה החיצוני הוא לא הפרמטר החשוב ביותר ובו זמנית גם נפעל לאיתור פתרון נכון בעבורם. הסרת שיער מיותר בגיל צעיר עשויה לחסוך לילד את הצורך להתמודד עם קשיים חברתיים ולעג. טכנולוגיה חדישה מאפשרת היום ביצוע טיפולי הסרת שיער לילדים ללא כאב וללא תופעות לוואי. כאשר מבצעים את הטיפולים במכון מקצועי שמשתמש בציוד חדיש – משיגים תוצאות טובות ללא סיכונים. 

אלו טיפולי הסרת שיער מתאימים לילדים?

מכשור חדיש של הלייזר מאפשר טיפול בילדים החל מגיל 6. המכשיר החדש כולל אפקט של קירור כך שהטיפול אינו מלווה בכל כאב. חשוב להדגיש שלא בכל מכוני הסרת השיער תמצאו את המכשיר הזה ולא בכולם מתבצעים טיפולים בילדים. על הצוות המטפל להיות בעל ניסיון בטיפול בילדים ומתבגרים. במידת האפשר כדאי לתת עדיפות למכוני הסרת שיער שפועלים תחת פיקוח רפואי. 

איך מתחילים את הטיפול?

התחנה הראשונה היא ביקור אצל רופא ילדים ובהתאם להמלצה שלו גם רופא עור. כדאי לשלול שיעור יתר על רקע של חוסר איזון הורמונלי. לאחר קבלת אישור מרופא הילדים אפשר להתחיל לחפש מכון הסרת שיער מתאים. נבחר כמובן במכונים שמטפלים בילדים באופן קבוע ומחזיקים בציוד חדיש. נדרשת הסכמה של ההורה ושל הילד לביצוע ההליך. ילדים מתחת לגיל 18 מתבקשים להגיע אל המכון בליווי הורה. 

האם הטיפול כואב?

הסרת שיער לילדים שמתבצעת בעזרת מכשור לייזר חדיש אינה כרוכה בכאב. הטכנולוגיה החדשה מחממת ומקררת את האזור בו זמנית כך שהמטופל אינו מרגיש כל כאב. לפני תחילת הטיפול המטפל יסביר לילד ולהורה את שיטת הטיפול וינחה את הילד להתריע מיד כאשר הוא חש בכאב. בהתאם לצורך אפשר יהיה להשתמש במשחת אלחוש. 

באלו אזורים אפשר לבצע הסרת שיער לילדים?

  1. ידיים
  2. רגליים
  3. בית שחי
  4. בטן תחתונה
  5. גב
  6. שפם

מכשיר הלייזר מתביית על הזקיק של השיער והורס אותו כך שבכל טיפול כמות השיער באזור המטופל פוחתת. טיפולי הסרת שיער לילדים וגם למבוגרים אינם מתאפשרים באזורים בהם צמיחת השיער היא הורמונלית. 

הסרת שיער לצמיתות

בגילאים צעירים בהם המצב ההורמונלי אינו יציב צמיחה חוזרת של שיער לאחר טיפולי לייזר היא תופעה שכיחה. הצוות מסביר להורה אודות התוצאות הצפויות ואפשרות של צמיחה חוזרת. על אף הסיכויים לצמיחה חוזרת של השיער בתוך מספר שנים רוב הילדים בוחרים כן לעבור את הטיפול ולחסוך לעצמם קושי חברתי ואישי. 

למה דווקא הסרת שיער בלייזר?

בעבור ילדים ומתבגרים טיפולי הלייזר הם הפתרון הנכון ביותר. זוהי השיטה היחידה בה כמות השיער המיותר בגוף מצטמצמת עם כל טיפול. רק עם מכשור הלייזר החדש התהליך אינו כרוך בכאבים. מריטת שיער בשעווה אינה מתאימה לעור העדין של הילדים וכדאי להימנע ממנה. כיום כאשר קיימות טכניקות הסרת שיער מודרניות אין כל סיבה להמשיך למרוט שיער בשעווה (כואב מאוד!) או להשתמש בסכיני גילוח. 

שיתוף פעולה של הילד במהלך הטיפול הכרחית וחיונית להצלחתו. הילד מתבקש להימנע משיזוף מספר ימים לאחר הטיפול ולהישמע להנחיות של הצוות המטפל. יש להגיע לטיפול כאשר האזור המטופל מגולח (אסור למרוט). תוצאות טובות מגיעות כבר לאחר 2-3 טיפולים. מכשירי הלייזר מתאימים להסרת שיער בכל גווני העור בכפוף להתייעצות עם צוות רפואי. 

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הסרת שיער נשים

הסרת שיער נשים – מה הכי משתלם?

נשים בכל רחבי העולם מקדישות זמן באופן קבוע להסרת שיער גוף מיותר. אם נקדיש רגע למחשבה נגלה שאנחנו מבזבזות בכל שבוע לפחות שעתיים בהתעסקות עם

אולי יעניין אותכם לקרוא

הסרת שיער נשים

הסרת שיער נשים – מה הכי משתלם?

נשים בכל רחבי העולם מקדישות זמן באופן קבוע להסרת שיער גוף מיותר. אם נקדיש רגע למחשבה נגלה שאנחנו מבזבזות בכל שבוע לפחות שעתיים בהתעסקות עם