beautiful-young-girl-beauty-salon_1157-21113

שעווה במפשעות

 

שעווה במפשעותאיזור הביקיני הברזילאי שלך לא ממש מסתייע בעזרתו הבודדת של סכין הגילוח? קוצים שחורים חוזרים לבקר אותך פעם ביומיים? רוצה לשים לזה סוף לתקופה ארוכה ולא רק ליום או יומיים ?

שעווה במפשעות יכולה לספק לך שקט נפשי לשבועות

שעווה במפשעות או בשמה האמריקאי והמתפנפן, ביקיני ווקס מהווה פתרון מושלם לשבועות ארוכים של שקט וחופש מסכין הגילוח והרגשה בטוחה של חלקלקות באיזור זה.

שעווה בפעם הראשונה באזור המפשעות?

שעווה בפעם הראשונה באזור המפשעות יכולה להרתיע, אך השד לא כל כך גדול ונורא. וכבר מהפעמים הבאות תרגישי הרבה יות ר בנוח והרבה פחות כואב בטיפולי שעווה באזור המפשעות. וכן, את תחזרי, זה שווה את זה. התוצאה מושלמת והיא לאורך זמן. הסרת שיער מהמפשעה בטכניקות כמו שעווה, הינן טכניקות מצויינות ששרדו אלפי שנים אחורה. ועם הזמן רק משתכללות.

שעווה במפשעה לבד בבית?

ישנן בנות, ישנן בנות אשר לא מפחדות מהטיפול העצמי, אמיצות, כמו שנקרא. אך ישנה דרך קלה יותר לביצוע המשימה, שעווה במפשעות על ידי קוסמטיקאית מוסמכת. האופציה נוחה יותר, ומתבצעת לרוב בצורה מהירה יותר מאשר שעווה במפשעה "בשירות עצמי".

גם הגברים שבינינו מכירים את הנושא הכאוב של הסרת שיער באיזור המפשעה.

הבנים זקוקים לתשומת לב מיוחדת. זו בדרך כלל הדרך הקלה ביותר לטפל בשיער לא רצוי באיזורי הגוף הגבריים השונים. מקצוענים יכולים להיות מדהימים במה שהם עושים, ולסייע לגבר בצורה מדהימה בספיגת הכאב. חשוב לבחור במקצוענים האמיתיים. אפשר לומר ללא עוררין, בפה מלא שטיפולים של מקצוענים הם מדהימים.  שעווה היא נהדרת במפשעות.

לאחר שתסיים להסיר שיער, אתה יכול להתקלח. השעווה מותירה את העור אדמומי ועם שאריות שיער לעיתים, חשוב לסבן את האיזור בסבון מותאם לאיזור ובצורה עדינה.

ישנם בחורים, ישנם בחורים שמספרים את שיער הערווה שלהם, אחרים מעדיפים להתגלח או להסתייע בשעווה, או במכון לשעווה על מנת לבצע טיפולי שעווה מהירים וזריזים במפשעות.  שכבה דקה של שעווה נוזלית חמה נמרחת על השיער שתרצו להסיר. לאחר מכן, בד או חומר דמוי בד דק מונח מעל השעווה לפני שהיא מתקשה לחלוטין, ונדבקת אליה. זה לוקח כמה שניות עד שהשעווה מקבלת תצורה מוצקה פחות או יותר. ברגע שמתקשה, רצועת הבד נשלפת במהירות. שיטה זו של הסרת שיער מעט כואבת (כאשר הבד נמשך ותולש את השיער יחד איתו, כמובן שמדובר בתחושה סובייקטיבית המשתנה מאדם לאדם). שעווה שונה משיטות אחרות להסרת שיער מכיוון שהשיער מוסר מהשורש כך שהוא לא צומח במהירות או לפחות באותה מהירות שלמשל צומח לאחר גילוח בסכין גילוח או מכונת גילוח.

להסיר את שיער הערווה שלך בשיטת השעווה

אם תחליט להסיר את שיער הערווה שלך בשיטת השעווה, עדיף לעשות זאת במקום ייעודי אצל בעל מקצוע המתמחה בתחום או בספא המציע שעווה כחלק קבוע משירותיו הרגילים. אם השעווה חמה מדי, אתה עלול להגיע לפגיעה של העור וגם לכוויות חמורות. אל תתגלח לפני טיפול שעווה במפשעות. במפשעות העור רגיש במיוחד ויש להתייחס אליו בהתאם לעדינות שבו ולתצורת העור הנמצאת במפשעות.

כיום גם גברים וגם נשים פונים לטיפולי שעווה במפשעות כחלק מאורח חיים מטופח, נקי ונעים.

הצטרפו לאלפי נשים וגברים בישראל שבחרו לעבור טיפולי שעווה במפשעות, שנהנים ממפשעות חלקות ולכל הרגשות הנלווים לאיזור החלק, גם באקטים מיניים וגם כתצורה אסטית יותר של האיזור האינטימי. ביחסים שבינה לבינו, בינה לבינה או בינו לבינו. השעווה תספק לכם פתרון מושלם.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

שערות בפנים

  שערות בפנים הן משהו שיכול להפריע גם לנשים וגם לגברים מבחינה אסתטית.  שיעור יתר בפנים נחשבת לבעיה שמעסיקה המון

הסרת שיער בלייזר

לייזר במפשעה

  השערות באזור המפשעה מפריעות לך? רוצה להיפטר מהן אחת ולתמיד? לייזר במפשעה זה בדיוק מה שאת צריכה! נערות ונשים

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר סיכונים

  נשים וגברים כאחד עוברים לבצע הסרת שיער באמצעות מכשיר הלייזר. אם בעבר המכשירים לא היו מתקדמים כל כך והיו

בלוג

הסרת שיער בלייזר במפשעה

  אם השערות המיותרות באזור המפשעה מפריעות לך בכל פעם שאת נמצאת עם גבר או בכל פעם שאת הולכת לחוף

הסרת שיער בלייזר

חסרונות shr הסרת שיער

  כמעט בכל מקום משבחים ומהללים את השיטה המתקדמת והמובילה להסרת שיער המכונה גם shr. הכוונה ב- shr היא ל-

בלוג

מכשיר לייזר me

  אם נמאס לכן לקבוע את התורים שלכן מראש או לשלם הרבה מאוד כסף על הסרת שיער, הכירו את מכשיר

התקשרו עכשיו