שעווה במפשעות

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג קר לייזר חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג נאטורפיל חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

תוכן עניינים

שעווה במפשעותאזור הביקיני הברזילאי שלך לא ממש מסתייע בעזרתו הבודדת של סכין הגילוח? קוצים שחורים חוזרים לבקר אותך פעם ביומיים? רוצה לשים לזה סוף לתקופה ארוכה ולא רק ליום או יומיים ?

שעווה במפשעות יכולה לספק לך שקט נפשי לשבועות

שעווה במפשעות או בשמה האמריקאי והמתפנפן, ביקיני ווקס מהווה פתרון מושלם לשבועות ארוכים של שקט וחופש מסכין הגילוח והרגשה בטוחה של חלקלקות באזור זה.

שעווה בפעם הראשונה באזור המפשעות?

שעווה בפעם הראשונה באזור המפשעות יכולה להרתיע, אך השד לא כל כך גדול ונורא. וכבר מהפעמים הבאות תרגישי הרבה יות ר בנוח והרבה פחות כואב בטיפולי שעווה באזור המפשעות. וכן, את תחזרי, זה שווה את זה. התוצאה מושלמת והיא לאורך זמן. הסרת שיער מהמפשעה בטכניקות כמו שעווה, הינן טכניקות מצויינות ששרדו אלפי שנים אחורה. ועם הזמן רק משתכללות.

שעווה במפשעה לבד בבית?

ישנן בנות, ישנן בנות אשר לא מפחדות מהטיפול העצמי, אמיצות, כמו שנקרא. אך ישנה דרך קלה יותר לביצוע המשימה, שעווה במפשעות על ידי קוסמטיקאית מוסמכת. האופציה נוחה יותר, ומתבצעת לרוב בצורה מהירה יותר מאשר שעווה במפשעה "בשירות עצמי".

גם הגברים שבינינו מכירים את הנושא הכאוב של הסרת שיער באיזור המפשעה.

הבנים זקוקים לתשומת לב מיוחדת. זו בדרך כלל הדרך הקלה ביותר לטפל בשיער לא רצוי באיזורי הגוף הגבריים השונים. מקצוענים יכולים להיות מדהימים במה שהם עושים, ולסייע לגבר בצורה מדהימה בספיגת הכאב. חשוב לבחור במקצוענים האמיתיים. אפשר לומר ללא עוררין, בפה מלא שטיפולים של מקצוענים הם מדהימים.  שעווה היא נהדרת במפשעות.

לאחר שתסיים להסיר שיער, אתה יכול להתקלח. השעווה מותירה את העור אדמומי ועם שאריות שיער לעיתים, חשוב לסבן את האיזור בסבון מותאם לאיזור ובצורה עדינה.

ישנם בחורים, ישנם בחורים שמספרים את שיער הערווה שלהם, אחרים מעדיפים להתגלח או להסתייע בשעווה, או במכון לשעווה על מנת לבצע טיפולי שעווה מהירים וזריזים במפשעות.  שכבה דקה של שעווה נוזלית חמה נמרחת על השיער שתרצו להסיר. לאחר מכן, בד או חומר דמוי בד דק מונח מעל השעווה לפני שהיא מתקשה לחלוטין, ונדבקת אליה. זה לוקח כמה שניות עד שהשעווה מקבלת תצורה מוצקה פחות או יותר. ברגע שמתקשה, רצועת הבד נשלפת במהירות. שיטה זו של הסרת שיער מעט כואבת (כאשר הבד נמשך ותולש את השיער יחד איתו, כמובן שמדובר בתחושה סובייקטיבית המשתנה מאדם לאדם). שעווה שונה משיטות אחרות להסרת שיער מכיוון שהשיער מוסר מהשורש כך שהוא לא צומח במהירות או לפחות באותה מהירות שלמשל צומח לאחר גילוח בסכין גילוח או מכונת גילוח.

להסיר את שיער הערווה שלך בשיטת השעווה

אם תחליט להסיר את שיער הערווה שלך בשיטת השעווה, עדיף לעשות זאת במקום ייעודי אצל בעל מקצוע המתמחה בתחום או בספא המציע שעווה כחלק קבוע משירותיו הרגילים. אם השעווה חמה מדי, אתה עלול להגיע לפגיעה של העור וגם לכוויות חמורות. אל תתגלח לפני טיפול שעווה במפשעות. במפשעות העור רגיש במיוחד ויש להתייחס אליו בהתאם לעדינות שבו ולתצורת העור הנמצאת במפשעות.

כיום גם גברים וגם נשים פונים לטיפולי שעווה במפשעות כחלק מאורח חיים מטופח, נקי ונעים.

הצטרפו לאלפי נשים וגברים בישראל שבחרו לעבור טיפולי שעווה במפשעות, שנהנים ממפשעות חלקות ולכל הרגשות הנלווים לאיזור החלק, גם באקטים מיניים וגם כתצורה אסטית יותר של האיזור האינטימי. ביחסים שבינה לבינו, בינה לבינה או בינו לבינו. השעווה תספק לכם פתרון מושלם.

אסתטיק
אסתטיק

שירות לפני הכל
אנו שמים דגש ומקפידים על שירות לקוחות בסטנדרטים הכי גבוהים ולוקחים השראה וידע ממרכזים בחו“ל. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי וללוות אתכם בתהליך החל משלב הייעוץ

דרך טיפול מקצועי ומתקדם עד להגעתכם לתוצאה המושלמת והמדויקת ביותר.

מקצועיות, יושרה, שקיפות, אמון וביטחון הם הערכים שמנחים אותנו כבר שנים רבות ללא פשרות, כאשר תמיד טובת הלקוחות והרצונות שלו עומדים לנגד עינינו

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג נאטורפיל חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג קר לייזר חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!