שערות בפנים

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג קר לייזר חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג נאטורפיל חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

תוכן עניינים

שערות בפניםשערות בפנים הן משהו שיכול להפריע גם לנשים וגם לגברים מבחינה אסתטית.  שיעור יתר בפנים נחשבת לבעיה שמעסיקה המון אנשים ברחבי העולם, כמובן שבעיקר נשים. בהקשר הזה חשוב להכיר בתהליך ולהבין ששיער שצומח הוא דבר נורלי לגמרי.

 

לעתים מדובר בשיער עדין מאוד, דליל ובהיר אך לעתים שיער בפנים מכונה גם פולמה. שערות בפנים הדורשות התייחסות הן כאלה הצומחות באופן מוגזם ולא רצוי. לרוב מדובר בשיער גס וכהה. שיער מהסוג הזה בהחלט יכול להוביל לפגיעה בדימוי ובביטחון העצמי.

 

שערות בפנים אצל נשים למה זה קורה?

שיעור יתר קל לרוב נוצר מסיבות גנטיות. כשמדובר בשיעור מוגזם הן בגוף והן בפנים, לרוב הסיבה לכך היא רמות גבוהות של הורמונים גבריים המכונים אנדרוגנים וביניהם ההורמון המוכר טסטוסטרון. יש גם מצבים רפואיים אצל נשים שמובילים לעודף אנדרוגנים ואז לא רק שהשיער צומח בדומה לגבר, אלא יכולים להיווצר שינויים נוספים כמו עליה במסת שריר והעמקה של הקול. סיבה נוספת ודי נפוצה שיכולה להוביל להיווצרות של שיערות בפנים אצל נשים היא בשל תסמונת הנקראית שחלות פוליציסטיות – PCOS. כתוצאה מהתסמונת נוצרות בשחלות סוג של ציסטות שפירות שגורמות למחזור להיות לא סדיר, להופעה של פצעי אקנה, עליה במשקל, ירידה בפוריות ושינוים הורמונליים נוספים כגון צמיחה של שיערות בפנים. גם מחלות המערבות את בלוטות יותרת הכליה, גידולים של הכליות, מחלת קושינג ושימוש בתרופות מסוימות יכולות להוביל לכך.

 

 

שערות בפנים – האם יש צורך בבדיקות?

כדי לאבחן שיעור יתר יש כל מיני בדיקות שאפשר לעשות כמו סריקות אולטרסאונד של הכליות ושל השחלות, בדיקות אצל גניקולוג, דימות של יותר הכלייה, בדיקות הורמונליות ועוד.

איזה טיפולים יכולים לפתור את הבעיה של שערות בפנים?

הסרת שערות בפניםבמקרה של מחלה הטיפול הוא טיפול תרופתי. לעתים אפילו ירידה קלה במשקל יכולה לעזור ולהקל על התופעה. יש גם היום כל מיני שיטות וטכניקות להסרת שיער בפנים כמו למשל הסרת שיער באמצעות גילוח, שעווה וקרמים. ניתן גם לעשות שימוש בטכנולוגיה המכונה לייזר וכך קרן האור פוגעת בזקיקי השיער ותוך כמה טיפולים השיער צומח מדולל יותר עד שהוא נעלם לגמרי. ניתן לעשות שימוש גם בשיטה המכונה אלקטרוליזה הפועלת בעזרת זרם חשמלי. כמובן שמכיון ומדובר באזור מאוד רגיש ויש אחוז לא מבוטל של נשים שסובלות מהתופעה בעקבות מחלה ולא בעקבות גורם גנטי או הורומנלי, יש קודם כל לבדוק מאיפה זה נובע ורק אז להחליט לגבי הטיפול המתאים.

 

שיטות נוספות להסרת שיער בפנים

אחת השיטות הנפוצות להסרת שיער בפנים היא באמצעות חוט או פינצטה. מדובר בשיטה מסורתית בה עושים שימוש שנים רבות והיא אכן תולשת את השיערה מהאורך. יחד עם זאת באזורים מסוימים אין זה מומלץ שכן יש מיקומים בפנים שיכול להיווצר זיהום או פצע. ניתן להסיר את השיער באמצעות שעווה מיוחדת לאזורים רגישים. זה דורש מיומנות ומקצועיות לכן רק קוסמטיקאית מוסמכת יכולה לעשות זאת. שיטה נוספת להסרת שיער בפנים נקראית אפליציה המתבצעת באמצעות מחט חשמלית מאוד דקה שחודרת לשורש של כל שערה בנפרד ובעצם משמידה את הנימים שמספקים דם לשורש וכך למעשה ממיטה אותו.

זה יעיל באזורים קטנים או כהשלמה לשיטה אחרת. כל השיטות הללו נחשבות לכואבים ודורשים תחזוקה שוטפת. החיסרון בשיטת הלייזר שנחשבת למאוד יעילה היא בהיבט של הגילוח, שכן לפני כל טיפול צריך לגלח את האזור שבו אנו רוצות להסיר את השיער.

 

הסרת שיער בפנים כמה זה אמור לעלות?

הסרת שיער פנים מחירהמחיר תלוי בסוג הטיפול ובכמות הטיפולים. למשל שמדובר בשעווה המחיר עומד על כמה עשרות שקלים בודדים, אך טיפולי לייזר יקרים יותר ועומדים על כמה מאות שקלים לכל אזור.

אסתטיק
אסתטיק

שירות לפני הכל
אנו שמים דגש ומקפידים על שירות לקוחות בסטנדרטים הכי גבוהים ולוקחים השראה וידע ממרכזים בחו“ל. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי וללוות אתכם בתהליך החל משלב הייעוץ

דרך טיפול מקצועי ומתקדם עד להגעתכם לתוצאה המושלמת והמדויקת ביותר.

מקצועיות, יושרה, שקיפות, אמון וביטחון הם הערכים שמנחים אותנו כבר שנים רבות ללא פשרות, כאשר תמיד טובת הלקוחות והרצונות שלו עומדים לנגד עינינו

074-7691214

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג נאטורפיל חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג קר לייזר חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!