מדריך טיפוח הגוף והשיער לגבר בלחות הישראלית

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג קר לייזר חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג נאטורפיל חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

תוכן עניינים

טיפוח הגוף 

בשנים האחרונות גם הגברים החלו לטפח באופן משמעותי את גופם ואת השיער שלהם, כדי ליצור נראות מושלמת. לאורך כל השנים הם ראו כיצד הנשים מטפחות את עצמן ובאופן טבעי החליטו עם הזמן ששיפור הנראות שלהם היא חשובה גם כן. כמו שהם מטפחים את שריריהם בחדר הכושר או בריצה, כך הם דואגים כעת לנושאים כמו טיפוח הגוף, העור והשיער שלהם. מעת לעת הם מבקרים אצל הקוסמטיקאיות כדי לעצור את התפתחותם של פצעי האקנה, מיישמים את ההמלצות של אנשי המקצוע וכאשר הם רואים שהעור שלהם נראה חלק וללא צלקות, אין מרוצים מהם.

שיער הוא נושא רגיש גם אצל הגברים, מצד אחד הם רוצים שיהיה להם שיער מלא כך שיוכלו ליהנות מתספורות מעולות אצל ספר גברים באילת אשר ידגישו את העובדה שהם לא מתקרחים כמו גברים אחרים. לכן הם מבצעים לא אחת טיפול של מינוקסודיל, אשר מחזק את טיבה של כל שערה וכך נושא ההתקרחות מתרחק ממנו. מצד שני הם רוצים להיפטר משיער מיותר שקיים באזורים שונים בגוף, כמו באזורים האינטימיים, במפשעות בחזה ועוד. זו הסיבה שהם מתעניינים באפשרויות השונות של הסרת שיער באזורים הללו לצמיתות. 

אופציות של טיפוח הגוף 

יש שיטות רבות של הסרת שיער וברוב המקרים הגברים מעדיפים לבצע זאת בשיטה החדשנית של לייזר. מדובר במכשור מתקדם שהקוסמטיקאיות המיומנות מתפעלות אותו. בשלב ראשון הן מורחות ג'ל על האזור שבו הם מעוניינים להסיר את השיער. הן עוברות עם המכשיר הלוך ושוב על פני כל השטח  וכך השערות נשלפות בזו אחר זו. ברוב המקרים יש צורך בביצוע של כמה טיפולים כדי להיפטר מכל השיער הקיים בנקודות השונות. 

כחודש, חודשיים לאחר הטיפולים הגבר מגיע שוב לקליניקה, כדי לבצע טיפול אחרון של טיפוח הגוף וזאת כיוון שפה ושם נשארים בדרך כלל כמה שערות ולכן יש להשלים את המשימה. 

טיפוח העור 

הקוסמטיקאית המקצועית בקליניקה בוחנת את העור של כל גבר ומתאימה לו את הטיפולים הנדרשים. אלו שסובלים מפצעי אקנה עוברים טיפולים מיוחדים הכוללים פילינג עמוק. לאחר כמה טיפולים יש שיפור משמעותי בנראות של העור שלהם שהופך להיות עדין, מבריק וגמיש. יש גברים שהצורך שלהם הוא בטיפול אנטי אייג'ינג, או לחלופין מה שיעזור להם זה טיפול בסרומים יוצאי דופן או במסכות שיש בהן הרכב של חומרים ייחודיים שיוצרים מהפך לאחר טיפוח הגוף והעור לאורך פרק זמן מסוים. 

תכשירים קוסמטיים לגברים 

חברות הקוסמטיקה הבינו את הטרנד של טיפוח הגוף על ידי גברים ולכן הן החלו לייצר תכשירים קוסמטיים איכותיים ביותר אשר מבוססים על המרכיבים הנחוצים לעורם. לכל אחד מהם יש מרקם נעים למגע, ריחות משכרים ולכן עור הפנים שהיה רגיל לאפטר שייב חזק מתרגל כעת לתחליב עדין ולקרם גילוח רך. 

אסתטיק
אסתטיק

שירות לפני הכל
אנו שמים דגש ומקפידים על שירות לקוחות בסטנדרטים הכי גבוהים ולוקחים השראה וידע ממרכזים בחו“ל. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי וללוות אתכם בתהליך החל משלב הייעוץ

דרך טיפול מקצועי ומתקדם עד להגעתכם לתוצאה המושלמת והמדויקת ביותר.

מקצועיות, יושרה, שקיפות, אמון וביטחון הם הערכים שמנחים אותנו כבר שנים רבות ללא פשרות, כאשר תמיד טובת הלקוחות והרצונות שלו עומדים לנגד עינינו

074-7691214

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג נאטורפיל חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג קר לייזר חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!