טיפים לשמירה על שיער בריא

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג קר לייזר חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג נאטורפיל חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

תוכן עניינים

טיפול נכון בשיער יכול להיראות כמו איזושהי משימה יומיומית מעייפת מאוד, אבל יש כמה דברים שאפשר לעשות כדי להפוך את הטיפול בשיער לקל יותר ולהנות מתוצאות טובות יותר. מעבר לכך שחשוב להשקיע במוצרי טיפוח איכותיים לשיער, גם לתזונה שלנו יש קשר ישיר לבריאותו.

קודם כל, הכי חשוב להקפיד להשתמש בשמפו, מרככים ומוצרי טיפוח המותאמים לצרכים הספציפיים של סוג השיער. קרם לשיער איכותי יכול לחולל נפלאות באופן בו השיער מרגיש, נראה ו-"מתנהג" (כלומר עד כמה קל או קשה יהיה לעצב אותו). חשוב לזכור, העובדה שמוצר טיפוח מסוים איכותי לא בהכרח אומרת שהמוצר יתאים לסוג השיער שלכם.

שמירה על היגיינה – בכל הנוגע לטיפוח השיער, ההיגיינה הכללית של הראש חשובה ביותר. לכן שטפו את השיער באופן קבוע, אבל השתדלו שלא להגזים. בואו נגיד ככה, שמפו ומרכך שיער פעמיים-שלוש ביום עשוי לעשות יותר נזק מתועלת. לאחר מקלחת אפשר למרוח קרם לשיער אבל עדיף שיהיה נטול כימיקלים.

הפחתת עיצוב שיער בחום – חום של כלים כמו מייבשי שיער ("פן"), מיישרי שיער ומקלות החלקה, עלולים לגרום נזק משמעותי לשיער. אם משתמשים בכלים האלו לעתים קרובות מדי, השיער יכול להישבר ולנשור כתוצאה מכך שהוא הופך להיות מאוד עדין. המרקם הטבעי של השיער מתחמם עד כדי כך שהוא משתנה ונהיה שביר.

גזירת קצוות באופן קבוע – גזירת קצוות מפוצלים, בערך כל 3-6 חודשים, תעזור לשמור על השיער בריא. בשביל האנלוגיה, אפשר לדמיין דשא. כאשר הדשא שרוף מהשמש בקצותיו, הוא לא ימשיך לצמוח. בדומה לכך מתנהג גם השיער.
הימנעות מתכשירי טיפוח כימיים – חשוב לזכור, שימוש יתר במוצרים עם כימיקלים קשים יכול לגרום לשיער להיות יבש, עדין ושביר, וכתוצאה מכך – לנשור בקלות. מומלץ לנסות קרם לשיער טבעי מסוגים שונים, שמנים אתריים, שמן אבוקדו ועוד. כך יהיה ניתן לקבל אפקט מזין, טבעי ויפה יותר.

שמירה על תזונה – ידוע שתזונה לקויה עלולה להוביל לנשירת שיער, ולכן חשוב לאכול את המזונות הנכונים. באופן כללי, השיער מורכב מחלבון, ולכן אכילה מרובה של בשר רזה, ביצים, מוצרי חלב, אגוזים וקטניות – כל אלו אמורים לסייע בשמירה על איכות ובריאות השיער.

שמירה על כושר – ספורט יכול לעזור לשמור על שיער בריא בכמה היבטים שונים, שחלק מהאנשים בכלל לא חושבים עליהם. לדוגמה, פעילות גופנית מגבירה את זרימת הדם בכל הגוף, מה שבתורו עוזר להזין ולחזק את זקיקי השיער.

מלבד הטיפים שרוכזו כאן, חשוב גם לזכור אלמנט מפתח בכל הקשור לבריאות השיער, והוא – סטרס ולחצים. ידוע שלחצים, חרדות וסטרס הם גורמי מפתח באיבוד שיער. ככל הניתן, יש להשתדל לנהל נכון את הלחצים בחיי היום יום. עסקו בתחביביכם, אמצו תחביבים חדשים, האזינו למוזיקה ועוד. אם משהו מרגיע אתכם, יש סיכוי שהוא נכון לכם.

אסתטיק
אסתטיק

שירות לפני הכל
אנו שמים דגש ומקפידים על שירות לקוחות בסטנדרטים הכי גבוהים ולוקחים השראה וידע ממרכזים בחו“ל. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי וללוות אתכם בתהליך החל משלב הייעוץ

דרך טיפול מקצועי ומתקדם עד להגעתכם לתוצאה המושלמת והמדויקת ביותר.

מקצועיות, יושרה, שקיפות, אמון וביטחון הם הערכים שמנחים אותנו כבר שנים רבות ללא פשרות, כאשר תמיד טובת הלקוחות והרצונות שלו עומדים לנגד עינינו

074-7691214

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג פרופורציה חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג נאטורפיל חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!

מבצעים מטורפים מבית

מלאו את הטופס ונציג קר לייזר חוזר אליכם עם ההטבות הכי שוות!